Krówki z logo firmowym sklepów ze sprzętem RTV i AGD

Krówki z logo

Krówki z logo

W dzisiejszych czasach zaobserwować można trend pojawiania się coraz większej liczby sklepów ze sprzętem RTV i AGD. Rzecz jasna dla klientów jest to zjawisko bardzo pozytywne, ponieważ silniejsza konkurencja wymusza obniżkę cen. Natomiast z punktu widzenia samych sklepów i ich właścicieli, jest to przede wszystkim wyzwanie. Polega ono na tym, że stale trzeba o tego klienta walczyć. Owa „walka o klienta” odbywa się rzecz jasna poprzez działania o charakterze marketingowym, w tym przede wszystkim w ramach marketingu bezpośredniego, który jest tańszy i często skuteczniejszy. Wśród działań, które ów marketing bezpośredni obejmuje, wymienić można m. in. dystrybucję gadżetów reklamowych. Jakie gadżety sklepy ze sprzętem RTV i AGD dystrybuują najczęściej?

Można tu wymienić m. in. krówki z logo, które są bardzo popularnymi gadżetami reklamowymi ze względu na dobry smak, którym się charakteryzują. Ponadto też logo, które jest na nich nadrukowane, pomaga promować nazwę danego sklepu i producentów sprzętu, który jest w nim do nabycia. Jak sklepy ze sprzętem RTV i AGD dystrybuują krówki z logo?

Odbywa się to po pierwsze na terenie sklepu, gdzie prezent w postaci krówek mogą otrzymać bądź wszyscy będący na terenie sklepu, bądź też ci, którzy dokonali zakupu albo zakupu na konkretną kwotę pieniężną. W takim wypadku owa działalność to zachęta do dokonywania zakupów na terenie sklepu oraz do powrotu do niego w przypadku takiej potrzeby. Jest także duża szansa, że osoba obdarowana upominkiem przyciągnie do sklepu znajomych i rodzinę.

Krówki z logo mogą też być rozdawane poza sklepem. Przede wszystkim odbywa się to w miejscach ruchliwych i uczęszczanych regularnie przez dużą liczbę ludzi, jak centra miast, centra handlowe, itp. Mogą to też być parki, ruchliwe skrzyżowania, itp. Wszędzie tam osoby, które się napotyka to potencjalni klienci sklepów ze sprzętem RTV i AGD.

Jak pokazuje praktyka, działania takie są bardzo skuteczne, stąd z całą pewnością warto je podejmować. Z punktu widzenia sklepów ze sprzętem RTV i AGD opłacalność przejawia się poprzez pozyskiwanie nowych klientów.