Zegary reklamowe w Twoim wnętrzu

Zegary reklamowe

Zegary reklamowe

O zegarach można opowiadać godzinami. Ich różnorodność oraz pomysłowość zadziwia i cieszy nie tylko amatorów oryginalnego designu. Zazwyczaj mamy w domu więcej, niż jeden czasomierz. Tak jest wygodniej – nie jesteśmy zmuszeni wychodzić do innego pomieszczenia, by sprawdzić godzinę. Dlatego zegar to wspaniały i praktyczny prezent na każdą okazję. Lecz duży wybór stawia kupujących przed nie lada dylematem: jaki zegar wybrać do nowoczesnej kuchni, a jaki do minimalistycznego salonu? Ścienny, czy stojący? Wskazówkowy, czy cyfrowy? Sugestii poszukajmy w sklepach i katalogach, ale posłuchajmy także własnej intuicji.

W salonie

Salon to centrum wydarzeń, a zarazem serce domu. To tu spotykają się wszyscy domownicy. Tu przyjmujemy gości i jemy uroczystą kolację. Zadbajmy o właściwy wybór dodatków, by nam i innym było tu po prostu dobrze.

W dużym salonie pięknie będą prezentowały się zegary stojące. Tradycyjny, duży zegar w dębowej skrzyni, idealnie będzie się komponował z wnętrzem w stylu klasycznym. A mniejsze pomieszczenia ozdobią równie wspaniałe zegary kominkowe. W nowoczesnych wnętrzach sprawdzą się zegary reklamowe z ciekawym nadrukiem. Będą w centrum uwagi, ponieważ w nowoczesnym wnętrzu stawia się na prostotę i minimalną ilość artykułów dekoracyjnych.

W kuchni

W kuchni rolę pomocnika odegra zegar cyfrowy. Gotując, często musimy obliczyć, jak długo to przyrządzanie potrawy ma trwać. Jajka na twardo – 8 minut. Spoglądamy na zegar. Ciasto wyjąć z piekarnika za pół godziny. Spoglądamy na zegar. Zaparzanie herbaty – 5 minut. Zegar cyfrowy, w przeciwieństwie do wskazówkowego, będzie dokładniejszy. Kuchenne zegary reklamowe mają kształty filiżanek, sztućców, garnków, imbryków i na ścianie wyglądają naprawdę ciekawie.

W łazience

Kąpiel w wannie to czas relaksu, więc po co w łazience zegar? Otóż niektóre zegary reklamowe wyposażone są w radio – kąpiel stanie się przyjemniejsza. Poza tym rano, myjąc zęby, dobrze jest wiedzieć, ile czasu zostało do odjazdu miejskiego autobusu. Przeglądając propozycje producentów, wybierzmy zegarki przeznaczone do łazienek. Powinny być odporne na wilgoć i parę.